PUNKTY TRZEBA BĘDZIE WYWALCZYĆ

Skoro jedziemy do zamykającej tabele IV ligi Olimpii Koło trudno się dziwić, że zakładamy zdobycie 3 pkt. Możemy jednak być pewni, że rywal zrobi wszystko aby sprawić niespodziankę i pokonać naszą ekipę. 

Gospodarzom nie wiedzie się w obecnym sezonie – 1 zwycięstwo, 2 remisy i 12 porażek dają zaledwie 5 pkt. i nic dziwnego, że Olimpia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli a strata do poprzedzającej ją Krobianki wynosi już 7 oczek. Te dwie drużyny spotkały się zresztą w poprzedniej kolejce i górą byli zawodnicy z Krobi, którzy wygrali 3:2.
O ile Koło przegrywa spotkania to warto jednak zwrócić uwagę, że zazwyczaj nie są to porażki wysokie a wyniki wręcz wskazują na wyrównane spotkania z drużynami z czoła tabeli – 3:4 ze Swarzędzem, 0:1 z Centrą, 2:3 z Niebą Wągrowiec czy 3:4 z Polonią Kępno. Możemy być zatem pewni, że trzeba będzie jutro w Kole solidnie powalczyć o punkty.
My chcemy dobrze zacząć listopad i zaakcentować końcówkę rundy. Od 15 września gdy pokonaliśmy lidera w każdym spotkaniu zdobywamy punkty i warto ten trend utrzymać. Będziemy faworytem sobotniego pojedynku.