RAZ NA WOZIE, RAZ POD WOZEM

Sobotnie spotkania po równi przysporzyły nam i radości? i smutku? no bo taki jest futbol.

Najbardziej cieszy wyjazdowa wygrana juniorów młodszych, którzy na trudnym terenie w Gołuchowie pokonali miejscowych 5️⃣:3️⃣ po trafieniach Antek Prałat⚽️⚽️⚽️ Szymon Walachowski⚽️oraz Olaf Zygmunt⚽️. To zwycięstwo mocno przybliżyło podopiecznych Jakub Pujanek do wygrania swojej grupy i walki o tytuł Mistrza Wielkopolski. W najbliższą środę mamy nadzieję, że chłopacy postawią „kropkę nad i” w meczu z MKS Turek.

Coraz lepiej radzą sobie nasi młodzicy, którzy jesienią brali ciężkie lekcje futbolu. Wiosna to jednak odmieniona drużyna Mateusz Tomczak. Dzisiaj w meczu z FA Leszno drużyna dała prawdziwy koncert gry i pokonała rywali 5️⃣:1️⃣. Do siatki niebieskich trafiali Filip Pujanek⚽️ Szymon Kózka ⚽️Miłosz Kuźniak⚽️ Norbert Klak⚽️ oraz Michał Łagódka⚽️. warto dodać, że dzisiejsi rywale już wkrótce będą kolegami w Stainer Polonii Leszno gdyż za tydzień podczas pikniku powitamy chłopaków z leszczyńskich akademii.

Bardzo wysoko przegrali natomiast w Poznaniu nasi trampkarze młodsi. ?:2️⃣ z liderem rozgrywek Akademią Reissa na pewno pokazał siłę gospodarzy. 
Wysoką porażkę zanotowały także dziewczyny, które w Wolsztynie nie miały za wiele do powiedzenia w konfrontacji z Gromem. 1️⃣:6️⃣ cóż spodziewaliśmy się tutaj lepszych informacji.