REPREZENTOWALI SZKOŁY – ŚWIETNIE ?

Poza grą w barwach klubowych w minionych dniach nasi zawodnicy występowali także w reprezentacjach swoich leszczyńskich szkół.
W rozegranych w Lesznie Akademickich Mistrzostwach Polski bardzo dobrze spisała się drużyna PWSZ – Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im J A Komeńskiego w Lesznie , która zajęła bardzo dobre – choć nielubiane – IV miejsce. Warto dodać, że w półfinale Leszczynianie przegrali z późniejszym triumfatorem turnieju Politechniką Opolską dopiero po serii rzutów karnych. A w drużynie PWSZ-etu wystąpili Kacper Robaczyński, Damian Nowak, Łukasz Gryziecki oraz Karol Smoła.
Natomiast w piątek w Wągrowcu odbył się finał wielkopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. W turnieju zagrała drużyna SP nr 12, którą tworzyli nasi juniorzy młodsi Szymon Kostrzewski, Kacper Domagała, Jakub Choryński, Maks Pieczyński, Antek Prałat, Jakub Homski, Nikodem Brychcy, Szymon Walachowski, Bartek Włodarczak Mateusz Klabinski. Chłopacy zaprezentowali się bardzo dobrze i zdobyli wicemistrzostwo ulegając w finale gospodarzom po dogrywce, w której decydowała tzw. „złota bramka”. Najlepszym bramkarzem turnieju został uznany Szymon Kostrzewski a królem strzelców został Antek Prałat.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy świetnych występów – Gramy dla Leszna.