Salco i Lesz NO Limits Runners z Nami!

 

Wszystko to dzięki teamowi Lesz NO Limits Runners, którzy tworzą między innymi były sędzia piłkarski Sebastian Stokłosa oraz nasz były zawodnik Jakub Para. Natomiast liderem jest Miłosz Szcześniewski jeden z najbardziej utalentowanych ultrasów w Polsce.

Jak wiadomo mecz piłkarskie jak i dystanse jakie pokonują biegacze są wyczerpujące więc potrzeba profesjonalnej regeneracji. W tym właśnie ma pomóc sól mineralna Salco Sport Theraphy. Jej skuteczne działanie potwierdzają właśnie biegacze z Lesz No Limits Runners, którzy miesięcznie pokonują nawet 500km.

Walory stosowania kąpieli solankowych to szybka odnowa zmęczonych mięśni po meczu, zmniejszenie bólu, odprężenie. Najważniejszy aspekt to istotne przyspieszenie procesu regeneracji, który pozwoli szybciej doprowadzić organizm do pełnej sprawności!

Piłkarze jak i trener serdecznie dziękuje za ten prezent od firmy Salco i Lesz NO Limits Runners oraz wierzymy, że to dopiero początek naszej współpracy, która będzie trwała przez długi czas, tak samo długo jakie pokonują biegacze ultra!