Seniorzy powrócili do treningów

9 stycznia powrócili do treningów podopieczni Jędrzeja Kędziory, którzy będą przygotowywać się do rundy wiosennej na leszczyńskich obiektach.

Pierwsze dwa treningi odbyły się na orliku w Zaborowie, natomiast wczorajsza jednostka na stadionie im. Alfreda Smoczyka pod okiem Krzysztofa Szymanowskiego, który będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne naszych zawodników. Ponadto zajęcia we wtorki odbywać się będą na hali w SP4 oraz w środy na orliku i siłowni na Ćwiczni. Piątek natomiast to zajęcia z piłką na stadionie im. Alfreda Smoczyka.

Jeśli chodzi o kadrę to z pewnością nie zobaczymy wiosną Krzysztofa Banaszaka, który zrezygnował z gry z powodów rodzinnych. Drugi nasz bramkarz Jakub Krzyżostaniak w grudniu przeszedł zabieg, lecz jego czas rekonwalescencji się przedłuża i jego powrót nie jest jeszcze znany. W związku z tym trener Jędrzej Kędziora zmuszony jest poszukać bramkarza i na najbliższych zajęciach ma się pojawić nowy zawodnik. Z zespołem trenują nasi wychowankowie, którzy ostatni czas spędzili w klubach ościennych i teraz chcą znowu zagrać w barach Polonii 1912 Leszno!

W najbliższą sobotę o 12 w Gnieźnie nasz zespół rozegra pierwszy mecz kontrolny z liderem IV ligi północnej Mieszkiem Gniezno.