Sparing juniorów starszych

Warunki do gry były dość trudne ze względu na spory ziąb i zmrożona sztuczna murawę. Przeciwnik zaskoczył nas na początku meczu i po dwóch błędach w naszej linii obrony przegrywaliśmy dość szybko 0:2. Udało nam się odpowiedzieć już w pierwszej połowie bramka Oskara Maciejewskiego, który dobił strzał, który oddał Tomek Olejnik, a bramkarz odbił mu pod nogi. W drugiej połowie przewaga naszego zespołu była już dużo bardziej widoczna jednak nie udało nam się już zmienić wyniku. Kilka szybkich składnych akcji powinno zakończyć się bramka, jednak albo bramkarz przeciwników stawał na wysokości zadania albo przeszkodziła nam poprzeczka. Sparing zakończył się porażka 1:2, jednak momentami gra była satysfakcjonujaca ale zabrakło skuteczności.