SPARINGI, SPARINGI, TURNIEJE

W ostatnich dniach nasze drużyny rozegrały kilka ciekawych sparingów.

Seniorzy przed nadchodzącym wielkimi krokami sezonem zagrali w sobotnie południe ostatni mecz. Tym razem podopieczni Jędrzej Kędziory zmierzyli się z A-klasowym MTS Pawłowice. Mimo przewagi i kilku okazji wygraliśmy jedynie 1:0. Bramkę zdobył Kacper Brodziak. Nasi zawodnicy muszą potraktować ten mecz jako „lekki zimny prysznic” pokazujący, że do optymalnej formy jeszcze trochę brakuje.

Totalnie nie wyszedł sparing naszym juniorom starszym, którzy do tej pory grali bardzo dobrze. Porażka 0:6 w konfrontacji z silną Wartą Poznań to jednak zdecydowanie za wysoki wynik.
Juniorzy młodsi zagrali w mini turnieju w Wolsztynie. Wiadomości w tym przypadku pozytywne. Podzieleni na dwie drużyny podopieczni Waldek Jędrusiak zajęli I oraz III miejsce a do naszych zawodników trafiły także nagrody indywidualne – Hubert Buchwald został królem strzelców a Marcin Wawer najlepszym bramkarzem.

Dodajmy, że w miniony czwartek grali także trampkarze, którzy w Buczu zmierzyli się z przebywającymi tam na obozie drużynami Chrobrego Głogów. Trampkarze starsi ulegli miedziowym 1:3 a trampkarze młodsi zremisowali 2:2.

A na zdjęciu nasi juniorzy młodsi po turnieju w Wolsztynie