SPARINGOWA SOBOTA

Sobotnia pogoda sprzyjała naszym drużynom w rozgrywaniu spotkań sparingowych. Niestety coraz bardziej daje się odczuć brak boiska ze sztuczną nawierzchnią. Coś co dla naszych chłopaków jest luksusem dla innych codzienną możliwością rozwijania swoich umiejętności.

Drużyna seniorów o godz. 15:00 zmierzyła się w Głogowie z drugą drużyną Chrobrego, która lideruje dolnośląskiej IV lidze. Mecz rozgrywany w szybkim tempie. Optyczną przewagę posiadali gospodarze. Nasz drużyna z meczu na mecz wygląda coraz lepiej choć widoczne było mniejsze ogranie na tym etapie przygotowań. W drugiej połowie zadebiutował w naszej drużynie kolejny utalentowany piętnastolatek. Maks Pieczyński otrzymał od trenera Kędziory szansę gry na pozycji stopera i trzeba przyznać, że zagrał bardzo dobrze. Mecz zakończył się wygraną Chrobrego 1:0.

Z rówieśnikami z Chrobrego zagrali również nasi juniorzy starsi. Niestety sprawdzian nie wypadł zbyt pomyślnie. Podopieczni Waldemara Jędrusiaka wysoko ulegli pomarańczowym 1:7.

W ostatnim spotkaniu – tym razem na boisku stadionu im. A. Smoczyka nasi trampkarze starsi pokonali juniorów Młodszych Korony Wilkowice 4:1 po trafieniach Huberta Buchwalda ⚽️⚽️⚽️ oraz Nikodema Nowickiego ⚽️Brawo dla podopiecznych trenera Łukasza Dziewiątki.