SPARINGOWA ŚRODA JUNIORÓW

ZAPRASZAMY NA 18:30 NA MECZ SENIORÓW

Intensywny środa w wykonaniu naszych drużyn. Przed południem nasze juniorskie drużyny udały się do Bucza gdzie na obozie przygotowawczym przebywają ekipy SMS Chrobry Głogów. Cieszymy się, że wartościowe sparingi z tym bardzo dobrym rywalem rozgrywane na obiektach Heliosa Bucz weszły już do tradycji letnich przygotowań.
Juniorzy młodsi prowadzeni od tego sezonu przez trenera Waldek Jędrusiak zremisowali z pomarańczowymi 3:3 po trafieniach Damiana Jankowiaka⚽️ oraz Huberta Buchwalda⚽️⚽️ Natomiast juniorzy starsi pod wodzą Łukasz Konieczny pokonali rywali 4:2. Świetną dyspozycję strzelecką zasygnalizował Jakub Harendarz, który zdobył 3 bramki a jedno trafienie zapisujemy Jarożek Jędrzej.
Natomiast wieczorem o 18:30 na boisku przy ul. Strzeleckiej po raz drugi zobaczymy w akcji naszych seniorów. Tym razem sparingpartner jednak dużo mocniejszy bo występujący w IV lidze lubuskiej Dąb Przybyszów, który w minionym sezonie zajął w rozgrywkach 2 miejsce. To na pewno będzie ciekawe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy.