Sponsorzy

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do współpracy oraz przedstawić ofertę sponsorską.

Sport to bardzo ważna dziedzina życia, która poprzez wywoływane emocje ma ogromną siłę oddziaływania. Wiele firm i instytucji bardzo chętnie wspiera działalność sportową w zamian za prezentacje w trakcie imprez sportowych swojej nazwy oraz logo firmy. Wzmacnia to pozycję na rynku oraz w środowisku społeczności lokalnej. Sport jako produkt reklamowy zaspokaja specyficzne potrzeby konsumenta, jest nienamacalny oraz niepowtarzalny.

Marka Polonia 1912 to tradycja i historia, a szkolenie piłkarskie na wysokim poziomie jest jej znakiem firmowym. Czynniki te wywierają wpływ na przywiązanie kibica / konsumenta do danej marki. Kibice / konsumenci traktują klub jak swój. Skutkuje to tym, iż w każdym segmencie usług czy handlu z jakim klub nawiąże współpracę, grupa jego odbiorców nabywa produkty kojarzone z daną marką.

Klub Sportowy Polonia 1912 Leszno posiada do swojej dyspozycji nowoczesna bazę szkolenia piłkarskiego, która pozwala na prowadzenie zajęć na najwyższym poziomie. Ośrodek sportowy w Zaborowie, nowy budynek socjalny w wale stadionu im. Alfreda Smoczyka oraz płyta „reprezentacyjna” na której odbywają się oficjalne mecze juniorów oraz seniorów powstały dzięki dobrej współpracy i pomocy władz miasta Leszna. Kadra szkoleniowa pracująca z zawodnikami to osoby posiadające wysokie kwalifikacje pedagogiczne oraz certyfikaty i licencje trenerskie upoważniające do pracy z młodzieżą oraz z drużynami seniorskimi. 

Zaufali nam