Stracone dwa punkty

W minioną sobotę do Leszna zawitał zespół Białego Orła Koźmin Wielkopolski. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć oba zespoły mogły w tym meczu pokusić się o zwycięstwo.

Z pewnością nie da się ukryć, że był to najsłabszy mecz w wykonaniu naszego zespołu. Dodatkowo w tym meczu zagrać nie mogli Glapiak i Gryziecki czołowi zawodnicy środka pola co było można zauważyć podczas sobotniej potyczki. Sam mecz rozpoczął się dla Nas fantastycznie, bo w 10. minucie dośrodkowanie Kowalskiego mocnym strzałem wykończył Dominik Karolczak i było 1:0. W 30. minucie rywale doprowadzili do wyrównania po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym przez Czabańskiego.

Po zmianie stron podopieczni Macieja Dolaty wyprowadzili kontrę i po indywidualnej akcji Szymkowiaka było 1:2. Nasz zespół nie podłamał się i ruszył do ataków i po jednych z nich 19-letni Marcin Pitrowski pokonał Kubiaka. Ostatnie regulaminowe osiem minut i następne cztery doliczone to prawdziwy rollercoaster, gdyż najpierw goście powinni zdobyć bramkę zwycięską, lecz kapitalnie interweniował Krzyżostaniak, a w ostatniej akcji meczu Bugzel fatalnie przestrzelił z 6 metrów i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
A już za tydzień hit kolejki, gdyż gościć będziemy zespół Pogoni Nowe Skalmierzyce, które również liczą się a walce o fotel lidera!

Bramki:
– 1:0 Karolczak (10′)
– 1:1 Czbański (30′ rz. wolny)
– 1:2 Szymkowiak (55′)
– 2:2 Pitowski (82′)