SZLACHETNA PACZKA – pełna świąteczna mobilizacja

Postanowiliśmy jeszcze dołączyć do tegorocznej akcji SZLACHETNA PACZKA. Okazało się, że jedna z rodzin nie otrzymałaby wsparcia i uznaliśmy, że mimo, że czasu już niewiele to Stainer Polonia Leszno podejmie się tego wyzwania.

Chcemy pomóc pani, która samotnie wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci (chłopca 16 lat i córkę 14 lat). 3 miesiące temu zmieniła miejsce zamieszkania i jak twierdzi wyrwała się z toksycznego środowiska. W obecnym miejscu zamieszkania ma lepsze perspektywy przede wszystkim dla dzieci. Jest jej jednak trudniej pod względem finansowym. Po odliczeniu, wysokich z powodu konieczności wynajmowania mieszkania, kosztów utrzymania, miesięczny dochód na osobę wynosi 529 zł. Nie wystarcza pieniędzy na wszystkie potrzeby. Najważniejsze z nich to żywność i środki czystości, które odciążą domowy budżet oraz kołdra, przydatna podczas nadchodzącej zimy.

Stwórzmy więc paczkę, która w okresie przedświątecznym wesprze ludzi znajdujących się w potrzebie.

Co jest potrzebne:  Kołdra, Koc, Pościel, kurtka
Żywność trwała:  Podstawowe produkty żywnościowe: Herbata, Kasza, Cukier, Konserwy mięsne, Kawa, Makaron, Olej, Konserwy rybne, Ryż, Mąka, Dżem, Warzywa w puszkach Środki czystości i artykuły higieniczne
Potrzebne środki czystości: Proszek do prania, Płyn do mycia naczyń, Mydło/żel myjący, Pasta do zębów, Płyny czyszczące, Szampon, Szczoteczka do zębów

Jak więc widać są to artykuły podstawowe 🙂

Ponieważ czasu jest bardzo mało liczymy na wyjątkową mobilizację.

Centrum tworzymy w Zaborowie gdzie można dostarczać Waszą pomoc, chłopacy i dziewczyny mogą także przekazywać produkty poprzez trenerów, czas do piątku 8 grudnia 2017 roku g. 15:00.