Taki weekend to jest coś!

W miniony weekend wygrywaliśmy wszystko ! Zatem bilans tego weekendu jest imponujący 6 meczów, 6 zwycięstw = 18 punktów = ligowych 30 strzelonych bramek i zaledwie 3 stracone!

Wszystko zaczęło się od świetnej gry Naszych Trampkarzy Starszych, którzy pokonali przy ul. Strzeleckiej Lecha Poznań 3:1. Bramki dla podopiecznych Łukasz Dziewiątka zdobyli Bartek Babski 2 i Jędrek Zapłacki. Brawo dla całej drużyny, która wyraźnie jest na fali wznoszącej. Równolegle swój mecz w Zaborowie rozegrali nasi juniorzy młodsi. Jeszcze trener Jakub Pujanek nie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, ale gra wyglądała już bardzo przyzwoicie. W meczu z Centrą Ostrów Wielkopolski chłopacy odkuli sobie ostatnie nieudane spotkania i wygrali wysoko 8:0. Trafienia na swoim koncie zapisali Antek Prałat 5, Mikołaj Korthlas, Jakub Homski, Jakub Kózka po 1. O 13:00 Trampkarze młodsi wzięli przykład ze starszych kolegów i również pokonali Lecha Poznań 3:1. Bramki dla drużyny trenera Karola Misia zdobyli dzisiaj Igor Adamczak, Jakub Mikołajczak i Mikołaj Przybylski. Wielkie gratki panowie! O 16:00 w Trzemesznie, nasi seniorzy potwierdzili dobrą dyspozycję i pokonali Zjednoczonych 2:0 po bramkach Łukasza Glapiaka i Artura Krawczyka!

W niedzielę Nasi juniorzy starsi udali się do Rawicza na derbowe spotkanie ligi wojewódzkiej z miejscową Rawią. Po raz kolejny nie pozostawiliśmy złudzeń rywalom zza miedzy wygrywając wysoko 11:0 ‼️ Bramki dla ekipy Waldemara Jędrusiaka ustrzelili Paweł Stachowiak 4, Adam Piwoński 2, Oskar Wulke, Mikołaj Karolczak, Rajmund Siecla, Michał Skrzypczak po 1, a jedna bramka wpadła po strzale samobójczym. Z kolei drużyna żeńska w ramach rozgrywek III ligi również nie miała zbyt dalekiego wyjazdu. W Czaczu dziewczyny zmierzyły się z miejscowym Gromem. Odnotowaliśmy ważne zwycięstwo w stosunku 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyła Wiktoria Żaczek 2 oraz Zosia Łagoda. Brawo dla podopiecznych Miłosz Stawiński za walkę i kolejne 3 pkt.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały weekend. Zapamiętamy go ale liczymy, że komplety zwycięstw będą częściej odnotowywane w naszych statystykach klubowych.