TO BYŁ PIĘKNY WIECZÓR

Mówiąc mało skromnie – prezentacja kobiecej drużyny Stainer Polonii Leszno wypadła światowo 

Dzięki wsparciu firmy Ciesiółka Auto Group, która jest jednym z partnerów Polonia Biznes Klub impreza została zorganizowana w pięknych wnętrzach salonu samochodowego a osobiste zaangażowanie Anna Ciesiółka oraz pracowników salonu sprawiło, że całość prezentowała się rewelacyjnie.

Samo przedstawienie drużyny zostało poprzedzone krótką prezentacją historii kobiecego futbolu w Lesznie oraz wypowiedziami przedstawicieli Stainer Polonii oraz salonu Ciesiółka Auto Group. No a potem nastąpiła najważniejsza część spotkania czyli poznaliśmy dziewczyny, które reprezentować będą nasze barwy w tym sezonie. Nie ukrywamy, że największe zainteresowanie mediów skierowane było na Amanda Moura- Brazylijkę, która dołączyła do składu w okresie zimowym.

Po krótkiej konferencji oraz czasie dla dziennikarzy dziewczyny wzięły udział w pierwszej części sesji fotograficznej, która stanowi element bardzo ważnego projektu. Z inicjatywy p. Anny Ciesiółki powstanie specjalny kalendarz na rok 2020 ze zdjęciami piłkarek Stainer Polonii Leszna a dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski im. Janusza Korczaka we Włoszakowicach. To piękna idea i jesteśmy pewni, że wydatnie przyczyni się do wsparcia działalności stowarzyszenia. 

My ze swej strony dziękujemy – poza oczywiście Ciesiółka Auto Group  przybyłym przedstawicielom leszczyńskich mediów Radio Elka, leszno24.pl Telewizja Leszno TVML Radio ESKA Panorama Leszczyńska i zapraszamy do odwiedzin ich stron gdzie znajdziecie zdjęcia oraz relacje filmowe z prezentacji. 

Dziękujemy również rodzinom oraz przyjaciołom naszych piłkarek za udział w spotkaniu. Jesteśmy pewni, że wasze wsparcie jest niezwykle ważne dla dziewczyn.

(foto. leszno24.pl Jacek Kuik)