To jest nasza sobota!!!

Na takie wieści czekaliśmy z Gołuchowa. Po ograniu tydzień temu lidera Stainer Polonia Leszno pozostaje na zwycięskiej ścieżce i pokonuje dzisiaj trudnego rywala na jego boisku 3:0 ! Bramki zdobyli Łukasz Glapiak  i Artur Krawczyk .

Początek meczu był w naszym wykonaniu dość nerwowy. Gospodarze trafili w słupek, choć od zewnętrznej strony i po strzale z ostrego kąta. W odpowiedzi strzał Łukasz Glapiak trafił w poprzeczkę. Gdy nadeszła 31 minuta „Grzybek” oddał piękny strzał w długi róg bramki i było 1:0 dla Stainer Polonii. W drugiej połowie kontynuowaliśmy dobrą grę co w efekcie przyniosło kolejne bramki. Najpierw Artur Krawczyk podwyższył na 2:0 z rzutu karnego, a w 70 minucie znowu „Krawiec” dał o sobie znać i ustalił wynik na 3:0!

Jest to drugie zwycięstwo z rzędu naszego zespołu i miejmy nadzieję, że jest to początek zwycięskiej passy Stainer Polonii Leszno.