Trampkarze gromią!

Początek spotkania mógł być dla naszej drużyny bardzo zły, gdyż gospodarze stanęli przed szansą zdobycia bramki, lecz w ostatniej chwili nasi defensorzy powstrzymali ten atak. Jednak z czasem przewaga podopiecznych Roberta Stańczyka wzrastała, o czym świadczyły strzelone dwie bramki.

Po zmianie stron dobra grę Poloniści udokumentowana została jeszcze kolejnymi bramkami, a było ich aż siedem, co w końcowym rezultacie zakończyło się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 9:0

Podsumowując to cały mecz należy ocenić bardzo dobrze. Nie tylko z uwagi na ilość strzelonych bramek, ale na realizację założeń taktycznych, wcielanie w meczu tego wszystkiego, czego chłopacy uczą się na treningach. Trzeba przyznać, że ten mecz z Obrą 1912 Kościan był jednym z najlepszych spotkań rozegranych przez KS Polonia 1912 rocznik 2002. Wynik i gra bardzo cieszą jednak przed młodymi piłkarzami Polonii jeszcze wiele spotkań i tylko dobrze przepracowane treningi dadzą efekty w meczach rudny wiosennej.

Bramki strzelali: Michał Homski x2, Kuba Harendarz, Nataniel Kozibura, Oskar Wulke (karny), Szymon Olejniczak (karny), Mateusz Sztul, Kewin Wydmuch, gol samobójczy.

{phocagallery view=category|categoryid=32}