TRZECI PIKNIK czyli TO JUŻ TRADYCJA

Sezon 2017/2018 wielkimi krokami zbliża się do końca choć nasi ambitni juniorzy robią wszystko aby przedłużyć emocje także o baraże o Centralną Ligę Juniorów. Oceny w szkołach powoli trafiają do rubryk II semestr a w powietrzu od wielu dni czuć już wakacje. Upały zawitały do nas wcześniej niż zwykle a nastrój zbliżającej się letniej laby przeplata się z ostatnimi aktywnymi treningami.

Co rusz na boiska w Zaborowie wybiegają jeszcze nasze drużyny by chwycić choć trochę futbolowej formy. I tylko kiero Władek z niepokojem obserwuje czy murawa wytrzyma ten zapał młodych serc. Wytrzyma !!!

Nie można jednak ot tak przejść do wakacyjnego odpoczynku bez wspólnej zabawy. Postanowiliśmy, że tegoroczny trzeci już PIKNIK Stainer Polonia Leszno będzie miał troszkę inną formułę niż poprzednie. Zapraszamy wszystkich zawodników, rodziców oraz przyjaciół naszego klubu na wspólne świętowanie zakończenia sezonu. Cały czas działamy i pracujemy nad ostatecznym kształtem tego co wydarzy się w sobotę 23 czerwca od godz. 10:00 w Zaborowie ale już dziś możemy powiedzieć, że atrakcji nie zabraknie. Szkolimy młodzież ale po wielu latach chcemy także przypomnieć tych, którzy kiedyś reprezentowali polonijne czerwono-białe barwy. Na mecz oldbojów zaprosiliśmy nie byle kogo bo byłych zawodników Zagłębia Lubin. Takie spotkania to piękne nawiązanie do tradycji klubu. Nie mniejsze emocje czekają nas zapewne w potyczkach drużyn z rodzicami. Mimo, że piknik przypada na Dzień Ojca to z pewnością taryfy ulgowej nie będzie ? Każdy będzie mógł się spróbować w mini Turbo Kozaku czy wcielić się w rolę mega-piłkarzyka w dużej wersji popularnej gry świetlicowej. Tradycyjnie przywitamy w naszych barwach nowych zawodników. Nie zabraknie oczywiście poczęstunku w tym pysznej kiełbaski z grilla, która świeżo wyrobiona trafi do Zaborowa w sobotni poranek. No i najważniejsze to nasza wspólna zabawa, żarty, rozmowy które pomagają zbudować polonijną rodzinę – rodzinę, która przetrwa każdy kryzys. SERDECZNIE ZAPRASZAMY