Tylko remis

Mecz rozpoczął się doskonale, bo już w 7 minucie Jakub Borowczyk z lewej strony mocnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po tym golu wydawało się, że będzie już tylko lepiej jednak rywale przeprowadzili wzorową kontrę i było 1:1. Następnie po dwóch rzutach rożnych mieliśmy kapitalne okazję do objęcia prowadzenia, ale zabrakło skuteczności. Mało tego w 30 minucie Jakub Borowczyk stanął oko w oko z bramkarzem rywali, który okazał się niestety lepszy i do przerwy mieliśmy 1:1.
Po zmianie stron i upływie 20 minut okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero końcówka meczu podniosła poziom emocji do maksimum, a po sytuacji Łukasza Glapiaka wszyscy już widzieli piłkę w siatce. Jednak nasz pomocnik postawił na siłę zamiast na precyzję i jego strzał obronił bramkarz rywali. W doliczonym czasie gry znowu zrobiło się gorąco, jednak strzał Macieja Bujaka minimalnie minął słupek bramki rywali. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1, gdyby tak naprawdę skuteczność była na lepszym poziomie to po 20 minutach powinno być już po meczu.