Tylko zwycięstwo!

Z takim mocnym postanowieniem wyjdą na boisko nasi zawodnicy by zmazać plamę z początku sezonu. Dwa remisy i porażka to nie jest wymarzony początek rundy wiosennej. Jednak to już jest za nami. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i już jutro odnieść upragnione pierwsze zwycięstwo w roku 2016. Naszym przeciwnikiem będzie Dąbroczanka Pępowo, która obecnie zajmuje ósme miejsce tracąc do nas jedenaście punktów. Nasi rywale również początek sezonu mają słaby, gdyż dwukrotnie z boiska schodzili pokonani (Dąbroczanka – Górnik Konin 1: 3, Dąbroczanka – LKS Ślesin 1:0). W Pępowie również liczą, że ta zła passa się odmieni i jutro będą walczyć o 3 punkty.

Jeśli chodzi o sytuacje kadrową to u nas na pewno zabraknie Łukasza Bugzela oraz Jakuba Reraka, którzy leczą kontuzję. Lepiej natomiast to wygląda u gości, gdyż do kadry po pauzie za żółte kartki powraca Maciej Szpurka.

„Chcemy odciąć grubą kreską dotychczasowe mecze, które nie wyglądały tak jak powinny. Analizując, mieliśmy problemy z wykończeniem stworzonych sytuacji, konsekwencji w grze. W meczu z Pępowem powinno być jednak lepiej. Łukasz Bugzel i Jakub Rerak jeszcze leczą urazy. Pozostali są do mojej dyspozycji. Czeka nas trudny mecz, zwłaszcza, że chcemy bardzo wygrać. Walka będzie od pierwszych minut i wierzę, że wyjdziemy zwycięsko z tego pojedynku.” – podsumował trener Waldemar Jędrusiak