Ubezpiecznie

Informacja dla osób, które nie były na zebraniu kilka słów o ubezpieczeniu.

1. Osoby, które złożyły deklaracje w 1 terminie i opłaciły składkę mają polisy ważne w terminie 26.03.2018 – 25.03.2019. Jak ktoś nie jest pewny proszę o zapytanie w komentarzu lub messengerem. Ten termin będziemy pilnować i w marcu przyszłego roku będziemy ponawiać to ubezpieczenie;
2. Kilka osób dało deklaracje w drugim terminie ale nie udało się wówczas zebrać dostatecznej ilości deklaracji. Niestety te osoby z uwagi na zmianę wzoru deklaracji muszą zrobić ponownie – część już to zrobiła na zebraniu a z pozostałymi skontaktuję się indywidualnie i ustalę.
3. Kto nie był na zebraniu a chciałby jeszcze przystąpić do ubezpieczenia proszę wydrukować deklarację (nowa będzie dostępna na stronie od dnia 7 września) i wypełnić ją i dostarczyć do biura klubu przez trenera, kierownika do dnia 10.09.2018r. W dniu 11.09 ja na grupie podam listę osób, które złożyły deklaracje. Następnie wyślemy je do firmy Kahlenberg i po otrzymaniu potwierdzenia poprosimy o przelanie kwoty ubezpieczenia (pełnej) na konto klubu z dopiskiem UBEZPIECZENIA Imię i nazwisko zawodnika.
4. Wybieramy spośród 3 wariantów 18 zł, 75 zł oraz 213 zł. Wariantów jest więcej ale wybraliśmy te 3. Jeżeli będą takie głosy to rozważymy w przyszłości możliwość wyboru spośród wszystkich 7 opcji.

Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się szczegółów to zapraszamy na stronę operatora gdzie są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, info o sposobie zgłaszania kontuzji i wszelkie inne informacje.