UDANE ANDRZEJKI – Dziękujemy

Po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć przyjaciół Stainer Polonia Leszno na zabawie andrzejkowej. W sobotni wieczór, noc a nawet i niedzielny poranek  piłkarze, trenerzy, działacze, sponsorzy, rodzice oraz kibice naszego klubu opanowali salę leszczyńskiej Finezja by „tanecznie” zakończyć piłkarski sezon. 

Była świetna atmosfera, wspaniała muzyka, pyszne jedzenie, miła obsługa i oczywiście super zabawa. Oczywiście nie zabrakło futbolowych akcentów w postaci krótkich podsumowań, prezentacji czy filmików. Każda zaproszona para otrzymała na pamiątkę piłkarski gwizdek z logo klubu  który jest symbolicznym podziękowaniem za to, że jesteście z Polonią na dobre i na złe.
Bardzo dużą popularnością cieszyła się tradycyjna loteria fantowa, w której można było zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody. Dziękujemy sponsorom, którzy je ufundowali 

Myślę, że nie żałujecie i za rok znów pojawicie się na zabawie – bo my już dziś myślimy o III Balu Andrzejkowym 2018  A że sala w Finezji jest spora to jesteśmy przekonani, że wszyscy ci, którzy się w tym roku wahali za rok dołączą do wspólnej zabawy. Dziękujemy

Podziękowania dla: Firmy STAINER, Pensjonat Maciejówka w Dusznikach Zdrój, Figa z Makiem, EX’S Sport, Elsett, Gabinet Kosmetyczny „U Iwony”, Pracownia Fryzjerska „Gabriela”, Masz Sofa, Salon PURA LINEA, Pizzeria Margherita, Sklep ELGOS, EURO JUMP, ŻAK, Cinema3D Leszno, Pocztówka z Wakacji, Zielona Antresola, Kawiarnia Delicje, OGROPOL Włoszakowice, Państwo Tobółka, Państwo Goryniak, Państwo Piwońscy.