Udany rewanż! Wygrywamy 2:0!

Po nieudanej inauguracji w pierwszej kolejce podopieczni Jędrzeja Kędziory w dzisiejszym meczu pokonali Polonię Kępno 2:0! Jest to również rewanż za pamiętliwą porażkę w zeszłym sezonie!

Padający deszcze w pierwszej połowie spowodował, że murawa była grząska i zawodnicy mieli problemy z dobrą grą co powodowało, że większą część gra toczyła się w środkowej strefie. Dopiero w 38 minucie Łukasz Glapiak minął dwóch rywali i strzałem w okienko bramki dał prowadzenie Stainer Polonii. Leszczynianie poszli za ciosem i pięć minut później „Grzybek” zagrał do Krawczyka i było już 2:0.

W drugiej połowie goście nie mający nic do stracenia ruszyli do ataków. Jednakże mądra gra w obronie naszych zawodników nie pozwoliła im na zdobycie bramki i mecz zakończył się naszą wygraną 2:0!

Bramki:
1:0 Glapiak (38’)
2:0 Krawczyk (43’)

Stainer Polonia: Krzyżostaniak – Wiśniewski, Skrzypczak(Wydmuch 75’), Płocharczyk, Bugzel, Glapiak(Siecla 85’), Robaczyński, Smoła, Krawczyk(Stachowiak 88’), Kokot, Matuszewski

Polonia Kępno: Grondowy – Jędrzejewski, Ndukong, Skupień, Górecki, Drygas, Wawrzyniak, Kamoś, Cierlak, Hojka, Gola