UTRZYMAĆ KONTAKT Z CZOŁÓWKĄ

Emocji w Trzciance nie zabrakło. Spotkanie z jednym z faworytów IV ligi miało pokazać jak silni jesteśmy i można powiedzieć, że egzamin wypadł na mocną 4.

Mimo, że rywal dwukrotnie wychodził na prowadzenie a końcówkę spotkania graliśmy w 10 to zasłużenie przywieźliśmy do Leszna 1 pkt. Cieszy kolejne trafienie Eryka Morysona no i wyrównujący gol na 2:2 naszego kapitana Łukasza Bugzela. Warto wspomnieć udany występ naszego bramkarza Mikołaja Sroczyńskiego, który obronił rzut karny.
Z dorobkiem 11 pkt. zajmujemy obecnie 5 lokatę w gronie kilku drużyn, które chyba będą nadawały ton tegorocznym rozgrywkom. Na czele bez straty punktu drużyna LKS Gołuchów. Nie wytrzymali natomiast działacze typowanej jako murowany kandydata do awansu Unii Swarzędz. Po wysokiej porażce 1:4 w Ostrzeszowie posadę stracił trener Paweł Boryczko, którego zastąpił Patryk Kniat. My gramy swoje i liczymy na ciekawe spotkania zakończone zdobyczą punktową.

Nasi goście
Kotwica Kórnik obecnie zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 7 pkt. Początek zielonych nie należał do udanych. Dwa pierwsze spotkania ze Swarzędzem i Tarnowem Podgórnym zakończyły się porażkami i dopiero w trzeciej kolejce Kotwica zdobyła pierwsze 3 pkt. pokonując Polonię Kępno. Ale kolejne spotkania to znowu gra w kratkę – porażka z Gołuchowem, remis z Lwówkiem oraz wygrana z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Trudno ocenić jak silna jest w tym roku Kotwica Kórnik. Na pewno to drużyna o sporym potencjale, która może wygrać z każdym ale wydaje się być słabsza od Stainer Polonii Leszno. Liczymy, że cenne uwagi przekaże kolegom nasz napastnik Piotrek Sarbinowski, który w ubiegłym sezonie występował w drużynie z Kórnika. To będzie na pewno ciekawe spotkanie i żadna z drużyn remisem nie będzie zainteresowana.