W drogę razem z KĘPKĄ

 

Transport – Spedycja
F.H.U.”KĘPKA” Piotr Kępka
ul. Wschowska 19
64-115 Święciechowa
http://kepka.com.pl/transport

O firmie:

Istniejemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Działamy na kilku jego płaszczyznach. Najstarszym działem w naszej firmie jest transport samochodowy. Jesteśmy w posiadaniu kilkudziesięciu aut marki IVECO o różnorodnej ładowności – stosownie do potrzeb naszych klientów. Wraz ze zdobywaniem nowych kontrahentów liczbę aut systematycznie zwiększamy.

Od początku istnienia firmy głównym zadaniem był kolportaż prasy, który z czasem stał się naszą specjalnością. Specyfika tego rodzaju usług pozwoliła nam wypracować wiele ważnych w transporcie cech, takich jak:

  • terminowość
  • systematyczność
  • błyskawiczne usuwanie  problemów

Dzięki regularności przewozów prasy dla firm takich jak Ruch, Franpress, Kolporter, Press, Ringier Axel Springer wkrótce zostaliśmy zauważeni przez innych przedsiębiorców, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Dziś możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak: Winkiel, DPD, SDF, Fota, Kaminiarz, Pol-Leim-Holz.

Wizytówką naszej firmy jest działanie zmierzające do optymalnego zadowolenia klienta, który oczekuje szybkiej, fachowej i kompletnej realizacji zleceń.

Dynamiczny rozwój firmy jest rezultatem konsekwentnej realizacji celów wyznaczonych przez kierownictwo.