W sobotę derby z Racotem

Pomimo, że zespół z Racotu nie zachwyca to do derbowego starcia zawsze trzeba wyjść mocno skoncentrowanym. Nie zapominajmy, że PKS nieoczekiwanie, ale całkiem zasłużenie w poprzednim sezonie wygrał oba spotkania z Polonią. Dla małego Racotu była to wielka sprawa. Nigdy wcześniej ta drużyna nie wygrywała z Polonią dwukrotnie w jednym sezonie.

Podopieczni trenera Waldemara Jędrusiaka złapali ostatnio jak się wydaje odpowiedni rytm i nawet pod nieobecność Glapiaka, Marciniaka, Koniecznego oraz Krawczyka zespół zaprezentował się w poprzedniej kolejce na tyle dobrze, że odniósł łatwe zwycięstwo w Pępowie. Była to trzecia wygrana z rzędu, więc liczymy na podtrzymanie tej dobrej passy i kontynuację zwycięskich pojedynków.

– Do tego mecz powinniśmy już przystąpić w optymalnym składzie. Do rywala podchodzimy z szacunkiem. Chcemy na pewno podtrzymać tę dobrą passę z ostatnich meczów – mówi Waldemar Jędrusiak, trener Polonii.

Sobotni pojedynek obu lokalnych rywali rozpocznie się na boisku stadionu lekkoatletycznego o godznie 16.00 Serdzecznie zapraszamy.