WARTO GRAĆ DO KOŃCA

Tak można podsumować dzisiejsze spotkania naszych drużyn.

Seniorzy w meczu wyjazdowym z Centrą Ostrów Wlkp. w 86 minucie stracili bramkę na 0:1 i wydawało się, że nic już nie zdoła odwrócić losów tego spotkania. Widmo drugiej z rzędu porażki już na początku rozgrywek. Cieszymy się, że walka do końca i nieustępliwy charakter okazały się dzisiaj naszym atutem. W 93 minucie Piotr Sarbinowski doprowadził do wyrównania i pierwszy punkt meczowy trafił na nasze konto.

Jako pierwsi z drużyn młodzieżowych o ligowe punkty zagrali dzisiaj trampkarze starsi. Podopieczni Karol Miś zmierzyli się w Zaborowie z Mieszkiem Gniezno w ramach rozgrywek ligi wojewódzkiej. I w tym przypadku hasło „gramy do końca” okazało się kluczowe. Mimo, że chłopacy przegrywali już 1:3 potrafili nie tylko odrobić straty ale i zdobyć zwycięską bramkę. Wynik 4:3 dla Stainer Polonii i pełna radość w szatni drużyny. A bramki dla naszego zespołu zdobyli dzisiaj Dominik Chwastyniak, Kacper Żymełka po 1 oraz Jakub Mikołajczak  2. Brawo drużyna !