Wicelider pokonany!

Do Skalmierzyc udaliśmy się w bardzo okrojonym składzie, bo w ostatniej chwili z różnych względów ze składu wypadli Jęsiek, Ceglarek oraz Płocharczyk. W związku z tym na ławce siedział tylko Jędrzej Wydmuch oraz bramkarz rezerwowy Damian Robaszewski.  Dlatego trener Waldemar Jędrusiak miał spory ból głowy, tym bardziej, że wiedzieliśmy, że zespół Pogoni jest mocny fizycznie i dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Jednakże jak się później okazało ustawienie oraz założenia taktyczne i ich realizacja przyniosła zakładany plan, czyli zwycięstwo. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis, bo na boisku było dużo walki, a oba zespoły stworzyły sobie po jednej okazji bramkowej. Dopiero po zmianie stron w 75 minucie leszczynianie wyprowadzili kontrę po której Artur Krawczyk pokonał Marcina Ludwikowskiego. Po tym golu nasz zespół kontynuował dobrą grę w defensywie i mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu!

A już teraz serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie 11 listopada, kiedy to w Lesznie gościć będziemy lidera Centrę Ostrów Wielkopolski.

Bramki:
0:1 Krawczyk (75’)

Skład: Krzyżostaniak – Gryziecki, Bugzel, Karolczak, Pijanowski, Kowalski, Glapiak, Moryson, Krawczyk, Rerak i Borowczyk