Zagrają dla Leszna

Zimowe okienko poza odpoczynkiem najpierw a później intensywnym okresem przygotowawczym jest także okresem zmiany barw klubowych. Nie udało się nam niestety dopiąć transferu Zlatana Ibrahimowica, który wybrał LA Galaxy, ale i tak jesteśmy zadowoleni z pozyskanych piłkarzy.

Do drużyny seniorów wraca dwóch wychowanków naszego klubu Damianów Nowaków, którzy w ostatnim czasie grali w Koronie Wilkowice. Obydwaj wzmocnią linię pomocy drużyny i z pewnością utrudnią sporządzanie relacji ze spotkań. Do drużyny trenera Jędrzeja Kędziory dołączył także bramkarz Adrian Szuba, który do tej pory reprezentował gostyńską Kanię.

Wysoka ligowa pozycja, świetna gra i szansa na awans do CLJ każe także zwrócić uwagę na naszych juniorów starszych, którzy pod wodzą trenera Przemka Kowalskiego chcą utrzymać doskonałą dyspozycję z rundy jesiennej i zwyciężyć w rozgrywkach. Do teamu dołączyli właśnie utalentowany boczny obrońca SMS-u Łódź pochodzący z Rawicza Michał Skrzypczak oraz nie mniej przebojowy Tomasz Zawidzki, który wraca do nas z wypożyczenia do Chrobrego Głogów.

Panowie witamy na pokładzie. Jesteśmy pewni, że z waszą pomocą nasza gra będzie jeszcze lepsza bo wszyscy GRAMY DLA LESZNA.