Zdobyć Rawicz!

Dla podopiecznych Waldemara Jędrusiaka będzie to dopiero drugie spotkanie, gdyż jak pamiętamy mecz z PKS Racot został przełożony na najbliższą środę. Natomiast tydzień temu pokonaliśmy na własnym boisku Kanię Gostyń 4:0 i dzisiaj Poloniści jadą z mocnym postanowieniem kontynuowania zwycięskiej passy. A pomoc ma w tym nowo pozyskany młodziutki Eryk Moryson, który wczoraj dołączył do naszego klubu i trener Waldemar Jędrusiak liczy na jego umiejętności. W obecnym sezonie siła ofensywna jest naprawdę imponująca i miejmy nadzieję, że będziemy tego doświadczać w każdym spotkaniu.

Nasz dzisiejszy rywal Rawia Rawicz to na pewno już nie tam sam zespołu co w ubiegłym sezonie, ponieważ doświadczenie zdobyte oraz trzy transfery jakie dokonała Rawia ma im pomóc w walce o co najmniej środek tabeli. Do Rawicz przyszło dwóch naszych wychowanków Tomasz Wiśniewski oraz Patryk Kowalski, a także Sebastian Cieśla. Zapomnieć również nie możemy o Wojtku Bzdędze, który również jest znaczącą postacią w Rawii. Zespół Jerzego Radojewskiego w obecnym sezonie na inaugurację na własnym stadionie zremisował ze spadkowiczem Ostrowią Ostrów Wlkp. 3:3, a tydzień temu ulegli Obrze Kościan 1:0. Dlatego Rawiczanie z pewnością dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli zdobyć pierwszy komplet, aby morale w zespole były lepsze.

Przypominamy, że w ubiegłym sezonie na jesień pokonaliśmy podopiecznych Jerzego Radojewskiego 4:1, natomiast na wiosnę w Lesznie lepsza była Rawią wygrywając 2:1. Jak będzie tym razem ?! Okaże się już dzisiaj.