Zebranie z rodzicami

Przypominamy, że to już tylko tydzień do zebrania z rodzicami, które odbędzie się 1 marca 2018 roku o godzinie 18:00 auli w Zespołu Szkół Rolniczo-Budowlanych ul. 1 Maja. (czyli popularnym „rolniku”).

To bardzo ważne zebranie, dlatego zależy nam na Państwa obecności.  Kto troszkę śledzi lokalne media to pewnie wie, że od jesteśmy już odrębnym podmiotem jaki utworzyliśmy KLUB PIŁKARSKI Polonia 1912 Leszno na podstawie zawartej umowy przejął do prowadzenia sekcję piłki nożnej. W ten sposób powstał nowy klub 🙂 Szczegóły dopowiemy na zebraniu.
Kolejny temat to klasa piłkarska jaką zamierzamy utworzyć w ZSRB. Ma to być klasa techniczna, dodam, że chyba pierwsza w Polsce :-), która oprócz rozwoju piłkarskiego stworzy możliwość uzyskania ciekawego zawodu oraz zdania matury. Szczegóły projektu przedstawimy także na zebraniu.

Jest równiez możliwość dodatkowego ubezpieczenia syna i na wypełnione formularze czekamy do 1 marca. Ostateczny termin przypada na ZEBRANIE Z RODZICAMI i wtedy przyjmiemy ostatnie formularze. Jeżeli w terminie późniejszym będą chętni to koniecznym będzie zawarcie kolejnej polisy dla nowych osób. Te polisy są imienne i nie ma możliwości objęcia nią osób, które deklaracji nie wypełnią.
Bardzo prosimy o zainteresowanie tematem. Wiadomo, że świadczenia wynikają z wysokości stawek ale patrząc na dzisiejsze koszty leczenia to chyba warto się ubezpieczyć.

Poniżej link do do naszej strony gdzie są dostępne informacje oraz druki.
Dane w formularzu w polu UBEZPIECZAJĄCY wypełni klub.

Ubezpieczenie

To dla nas trudny okres i zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko nam wychodzi tak jak sobie tego oczekujemy dlatego dziękujemy za wyrozumiałość i wspieranie działań władz klubu ?