KlubSeniorzy

ZMIANA NA STANOWISKU TRENERA

Zarząd Klubu Piłkarskiego Polonia 1912 Leszno informuje, że z dniem 31 maja funkcję trenera pierwszego zespołu przestał pełnić Łukasz Konieczny.
Trener Konieczny podjął się w 2020r. misji prowadzenia drużyny seniorów w bardzo trudnych warunkach trwającej pandemii. Mimo wielu przeciwności wynikających
m.in. z braku rozegrania rundy wiosennej sezonu 2019/2020, znaczącym odmłodzeniem kadry zespołu a także zmianami regulaminu rozgrywek w trakcie ich trwania Łukasz Konieczny zbudował drużynę, która była dostosowana do realnych możliwości organizacyjnych klubu.
W wyniku przeprowadzonej rozmowy – kierując się przede wszystkim dobrem zespołu – ustalono, że w chwili obecnej korzystnym rozwiązaniem będzie zmiana na stanowisku trenera.
Dzisiaj krótkie, szczere i „męskie” ŁUKASZ DZIĘKI za zaangażowanie ale podziękowanie jest powiązane z wizją dalszej współpracy.
Jednocześnie informujemy, że w 3 ostatnich spotkaniach drużynę poprowadzi trener Karol Miś, któremu życzymy powodzenia oraz deklarujemy pełne wsparcie w realizacji zadania jakim jest utrzymanie zespołu w 4 lidze.