Zmienne szczęście

Wygrana dziewczyn na inaugurację, kolejne 3 pkt.juniorów młodszych, remis seniorów oraz porażki trampkarzy i młodzika – czyli PIŁKARSKA SOBOTA

Bardzo intensywna sobota w wykonaniu naszych drużyn. Aż 6 spotkań rozegrały dzisiaj zespoły Stainer Polonii Leszno ale po kolei.

Jak na razie nie zawodzą nasi juniorzy młodsi. Podopieczni Jakub Pujanek grają bardzo dobrze i w meczu wyjazdowym z Centrą Ostrów Wlkp. zgarnęli 3 pkt. pokonując gospodarzy 2:0 po trafieniach Kuba Zdęga⚽️oraz Jakub Homski⚽️ Co ważne to drugie spotkanie zagrane „na 0 z tyłu”.
Wspólnie z juniorami do Ostrowa Wlkp. udały się także dziewczyny, które zainaugurowały rundę meczem z II drużyną Ostrovii. Wygrywamy 1:0 po trafieniu w 74 Amanda Moura⚽️. Świetny ligowy debiut Brazylijki w naszych barwach.
Konfrontacja naszych seniorów z Tarnovią Tarnowo Podgórne była dość wyrównana. Były fragmenty gdy przeważali goście były też i takie gdy to my przycisnęliśmy Tarnowian. Remis 0:0 z lekkim wskazaniem na naszą drużynę bo chyba byliśmy bliżsi zdobycia pełnej puli a golkipera gości trzykrotnie ratowała poprzeczka. Cóż ten punkt też trzeba szanować.
Nie powiodło się natomiast naszym dwóm drużynom trampkarzy, którzy w Poznaniu zmierzyli się z rówieśnikami z Lecha. Kolejorz wziął rewanż za jesienne porażki z Lesznie i pokonał trampkarzy młodszych 5:2 a ich starszych kolegów aż 9:0. także i nasi młodzicy nie mieli dobrego humoru. Porażka 0:2 ze Zjednoczonymi Pudliszki to jednak nie najlepszy wynik.
Ostatnie spotkanie tego weekendu rozegrają nasi juniorzy, którzy o godz. 13:00 na boisku przy Strzeleckiej w ramach 4 kolejki Ligi Makroregionalnej podejmą Chemika Bydgoszcz. Zapraszamy do kibicowania.