Zwycięstwo z podmuchem

Mecz mógł rozpocząć się bardzo źle, bo już w 3. minucie napastnik gospodarzy Patryk Gendera stanął oko w oko z naszym bramkarzem. Lepszy okazał się Jakub Krzyżostaniak i na nasze szczęście było 0:0. Z upływem minut dominacja naszego zespołu była coraz większa. A gdy na zegarze była 18. minuta ładną zespołową akcję technicznym strzałem prawą nogą wykończył Artur Krawczyk i było 1:0! Później znowu stworzyliśmy sobie okazje bramkowe, lecz brakowało przysłowiowej kropki nad „i”.

Po zmianie stron nadal kontrolowaliśmy przebieg meczu. Wynik mógł być wyższy, lecz stworzone sobie okazję były nieskutecznie. A w końcówce meczu ewidentnie faulowany w polu karnym był Łukasz Glapiak, który powalony przez rywala upadł na murawę. Jednak arbiter ku zdziwieniu wszystkich nakazał grać dalej. Summa summarum należy cieszyć się ze zwycięstwa, gdyż w tych warunkach pogodowych mogło wydarzyć się wszystko. Trzy punkty przyjechały do Leszna, a teraz czas na przygotowania do meczu z Rawią Rawicz.